Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Kaip vystosi vėžys?

Ląstelės dalijimasis – normalus mūsų organizmo procesas

Žmogaus kūno audiniai sudaryti iš mažiausių struktūrinių dalelių – ląstelių. Vieno organo ląstelės skiriasi nuo kito organo ląstelių savo išvaizda bei atliekama funkcija, tačiau jų dalijimosi, dauginimosi procesai panašūs.

Ląstelės dauginimasis yra normalus fiziologinis procesas, vykstantis beveik visuose audiniuose – kaip normalus augimas ir mirusių ląstelių atnaujinimas, reakcija į sužalojimą, imuninė reakcija. Šis procesas griežtai reguliuojamas, saugant organų ir audinių vientisumą.

Skaityti plačiau...

 

Kas yra angiogenezė?

Angiogenezė ir naviko mityba

Kad galėtų augti, piktybinis navikas skatina naujų kraujagyslių susidarymą. Taip jis apsirūpina maistinėmis medžiagomis, kurias jam perneša kraujagyslės su krauju.

Angiogenezės procesas labai svarbus vėžio metastazėms susiformuoti. Dėl greitesnio vėžinių ląstelių dalijimosi, joms reikalingas ypač didelis medžiagų kiekis. Be savos kraujotakos navikas tegali išaugti iki 1–2 milimetrų. Tokiu atveju negali atsirasti ir metastazių, nes vėžinės ląstelės pernešamos su krauju. Taigi, neturėdami savos kraujotakos, daugelis navikų greičiausiai būtų visiškai nekenksmingi. Kad galėtų greičiau augti ir metastazuoti, jie ne tik naudojasi organizmo kraujotaka, bet ir siunčia signalus, taip vadinamus VEGF (VEGF – kraujagyslių endotelio augimo faktoriai), kad proceso, vadinamo naviko angiogeneze, metu būtų išauginamos naujos kraujagyslės.

Skaityti plačiau...

AngioCell Plus maisto papildaiProjekto rėmėjas

Vienintelis skystasis ryklių kremzlių ekstraktas.
Angiocell Plus sukurtas ir pagamintas Kanados biotechnologijų kompanijoje Atrium Innovation. Gamybai pasitelktas unikalus procesas, kuris padeda išsaugoti maksimalų skystojo ryklių ekstrakto molekulių biologinį aktyvumą.

Kremzlės - tai audinys be kraujagyslių. Jos sudaro 6-8% ryklio kūno masės, tuo tarpu pas žinduolius 0.6% kūno masės. Be to, ryklio kremzlių veiksmingumas yra 100 000 kartų didesnis nei žinduolių.

Sužinoti daugiau...    Atsiliepimai    Kur pirkti?