Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Fiziologiniai negalavimai

Fiziologiniai negalavimai sergant vėžiu

Vėžio diagnozę išgirsti yra baisiausia, nes liga vis dar asocijuojasi su mirtimi. Tačiau šios ligos baiminamasi ir dėl to, kad ji gali sukelti sunkius fiziologinius negalavimus. Vėžys klastinga liga, nes gana ilgai vystosi tyliai ir nieko mūsų organizmui apie save nepraneša. Kas laukia sergančiojo vėžiu? Kokie nemalonus pojūčiai ir organizmo pasikeitimai gali pasireikšti vėžio gydymo metu?

Skaityti plačiau...

 

Psichologinė būsena

Psichologiniai išgyvenimai susirgus vėžiu

Psichologinė pagalba sergantiesiems vėžiu ir jų artimiesiems yra būtina. Daugelio užsienio tyrimų duomenys rodo, kad profesionali psichologinė pagalba onkologine liga sergantiems žmonėms smarkiai pagerina jų gyvenimo kokybę, mažina nerimo ir depresijos simptomus, išgyvenamą stresą bei psichinį nuovargį, padeda kontroliuoti skausmą, kitus ligos simptomus. Kai kurių šaltinių duomenimis, gaudami psichologinę pagalba sergantieji gyvena ilgiau.

Ką žmogus išgyvena išgirdęs vėžio diagnozę ir kaip jam padėti? Kalbamės su klinikine psichologe, grupių psichoterapeute Marija Turlinskiene.

Skaityti plačiau...

 

AngioCell Plus maisto papildaiProjekto rėmėjas

Vienintelis skystasis ryklių kremzlių ekstraktas.
Angiocell Plus sukurtas ir pagamintas Kanados biotechnologijų kompanijoje Atrium Innovation. Gamybai pasitelktas unikalus procesas, kuris padeda išsaugoti maksimalų skystojo ryklių ekstrakto molekulių biologinį aktyvumą.

Kremzlės - tai audinys be kraujagyslių. Jos sudaro 6-8% ryklio kūno masės, tuo tarpu pas žinduolius 0.6% kūno masės. Be to, ryklio kremzlių veiksmingumas yra 100 000 kartų didesnis nei žinduolių.

Sužinoti daugiau...    Atsiliepimai    Kur pirkti?