Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Mokslo pažanga pacientų gyvenimo kokybei

Šių laikų mokslininkus ypač domina klausimai, kaip palaikyti kuo geresnę onkologinio ligonio būklę gydymo metu bei valdyti šalutinius reiškinius. Visame pasaulyje vykdoma tūkstančiai klinikinių tyrimų, susijusių su onkologija. 

Ieškant alternatyvių priemonių, mokslininkų akys vis dažniau krypsta į gamtos produktus, kuriuose yra natūralių medžiagų, padedančių palaikyti gerą sergančiojo vėžiu savijautą.

Po daugybės tyrinėjimų metų Kanados kompanija „Atrium Innovations” surado metodą, kaip iš ryklių kremzlių atskirti aktyviąsias molekules, ir sukūrė skystąjį ryklių kremzlių ekstraktą.

Kremzlės – tai audinys be kraujagyslių. Jos sudaro 6 – 8% ryklio kūno masės, tuo tarpu pas žinduolius 0.6% kūno masės. Be to, ryklio kremzlių veiksmingumas yra 100 000 kartų didesnis nei žinduolių.

Skystasis ryklio kremzlių ekstraktas (SRKE) gaminamas Kanados biotechnologijų kompanijos „Atrium Innovations“, pasitelkus sudėtingą procesą, kuris užtikrina, kad ekstrakto molekulės išliktų aukščiausio biologinio efektyvumo. SRKE biologinis aktyvumas net keliolika kartų didesnis, palyginti su sausa ryklio kremzlių miltelių forma. Sudėtingas aktyviųjų molekulių atskyrimas vyksta ne aukštesnėje nei 4 oC temperatūroje. Ekstraktas maksimaliai išgryninamas, kad liktų tik maksimalaus efektyvumo veiklioji medžiaga.

 

SRKE gamybos preocesas

 

AngioCell Plus maisto papildaiProjekto rėmėjas

Vienintelis skystasis ryklių kremzlių ekstraktas.
Angiocell Plus sukurtas ir pagamintas Kanados biotechnologijų kompanijoje Atrium Innovation. Gamybai pasitelktas unikalus procesas, kuris padeda išsaugoti maksimalų skystojo ryklių ekstrakto molekulių biologinį aktyvumą.

Kremzlės - tai audinys be kraujagyslių. Jos sudaro 6-8% ryklio kūno masės, tuo tarpu pas žinduolius 0.6% kūno masės. Be to, ryklio kremzlių veiksmingumas yra 100 000 kartų didesnis nei žinduolių.

Sužinoti daugiau...    Atsiliepimai    Kur pirkti?