Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Detalesnę informaciją apie naudojamus slapukus bei kaip atsisakyti savo sutikimo, galite rasti čia.

Diagnozė – vėžys

Diagnozė vėžys – didelis išbandymas ir susirgusiam, ir jo artimiesiems, kuris, deja, ne visada baigiasi laimingai. Kodėl vieni pasveiksta ar sustabdo ligą, o kiti – ne?

Kaip elgtis, kai sužinai, kad tavo gyvenimo bendrakeleivis – vėžys? Jeigu gydytojai jį ir pašalino, kaip sumažinti tikimybę, kad ši liga daugiau nebesugrįžtų? Tokios mintys kamuoja ne vieną pacientą, susirgusį onkologine liga.

Sakoma, kad įtakos tam turi ir individualios organizmo savybės, ir teigiamas nusiteikimas. Tačiau suprantama, kad vien gerų emocijų vėžiui įveikti nepakaks. Šią sunkią kovą gali laimėti tik tas, kuris nuosekliai gydosi, o taip pat visapušiškai stiprina organizmą, kad jis būtų pajėgus įveikti šią klastingą ligą.

 

Skydliaukės vėžys. Pacientės istorija

Prieš daugiau kaip trejus metus Z.Mačiulienei buvo nustatytas skydliaukės vėžys. Vilniaus Onkologijos institute jai buvo taikytas gydymas radioaktyviuoju jodu. Tas dienas žemaitei iki šiol sunku prisiminti, kadangi po tris dienas trunkančio intensyvaus gydymo, dar kelias dienas negalima būti arti kitų žmonių, dvi savaites laikytis atokiau nuo mažų vaikų, nes žmogus vis dar skleidžia radiaciją. Po gydymo praėjo ne viena diena, kol Z.Mačiulienė vėl galėjo bendrauti su artimaisiais, bet dar daugiau laiko praėjo, kol atgavo jėgas – juk agresyvus vėžio gydymas sunaikina ir piktybines, ir sveikas ląsteles.

Farmacininke dirbanti Z.Mačiulienės dukra iš visų jėgų bandė padėti cheminio gydymo nualintai mamai, ieškojo įvairių būdų bei priemonių. Besidomėdama, ji rado nemažai informacijos apie ryklio kremzlių tyrimus. Pasitarusi su kolegomis, Z.Mačiulienės dukra pasiūlė mamai pavartoti skysto ryklio kremzlių ekstrakto. Po keleto savaičių Z.Mačiulienė pajuto, kad grįžo beveik pamirštas ramus miegas, atsirado daugiau jėgų pagerėjo bendra jos savijauta. “O dar rankos ir kojos netinsta, lankstosi kaip anksčiau, nebejaučiu jokių nemalonių pojūčių. Kadangi daugiau nieko nevartojau, galvoju, jog tai gali būti ryklio kremzlių ekstrakto poveikis”, – svarstė moteris. Neseniai Z.Mačiulienę pradžiugino ir Onkologijos institute atlikti tyrimai – gydytojai patikino, kad nėra jokių piktybinės ligos požymių.

 

Krūties vėžys ir Danguolės istorija

Vilnietės Danguolės (44 m.) svajonė – išgirsti žinią apie atsitraukusią ligą. Moteris ką tik baigė gydytis nuo vasarį diagnozuoto krūties vėžio. Kol Danguolė laukė operacijos, vaistininke dirbanti brolio žmona rekomendavo pavartoti skysto ryklų kremzlių ekstraktą,  kaip organizmo stiprumą palaikančią priemonę, gydant onkologines ligas. Operacijos metu jai buvo pašalintos abi krūtys.  Vienoje buvo susiformavę trys, kitoje – net penki ligos židiniai. Greta onkologų paskirtų vaistinių preparatų, ji kartkartėmis vartodavo ir ryklio kremzlių ektrakto. Žinoma, suderinusi tai su ją gydančiu gydytoju. Danguolė nustebo, kad po chemoterapijos kraujo rodikliai greitai tapdavo normalūs, be to rankos ir kojos lengviau juda, sąnariai „netraška“ . Moteris mano, kad jos organizmo stiprybę sinkaus gydymo metu palaikė ryklio kremzlių ekstraktas.

 

Storosios žarnos vėžys. Veronikos atvejis

Vilniaus pakraštyje prie namelio mus pasitinka besišypsanti Veronika Krivickaja (79 m). Moteris kupina gyvybės, nors prieš metus artimieji ir aplinkiniai ją laidojo. Prieš devynerius metus moteriai buvo nustatytas vėlyvosios stadijos storosios žarnos vėžys. Metastazių buvo daug, tad onkologai nieko nežadėjo. Chirurgai pašalino auglį, bet po operacijos moteris sunkiai sveiko. O blogiausia, kad Veronika beveik nieko negalėjo valgyti, nes organizmas nieko nepriimdavo, moteris viduriavo. Pagrindiniu maistu tapo bananai ir bandelės. Tad moteris labai nusilpo, svoris krito, drabužiai pradėjo „kaboti“. Per keletą metų moteris taip sublogo, kad aplinkiniai ją pradėjo laidoti. Tuomet gydytojai pasiūlė pavartoti ryklių kremzlių ekstraktą. Moteris teigia, po poros savaičių pastebėjusi, jo apetitas atsigavo, atsirado jėgų, pagražėjo oda, o svarbiausia – liovėsi viduriavimas.

 

Vėžys ir noras užbėgti ligai už akių

Blogai diagnozei už akių nori užbėgti ir klaipėdietė Zina (60 m.). Jos krūtyje buvo rastas darinys, kuris ateityje gali tapti piktybiniu. O kai neseniai ir jos akyje pastebėtas apgamas, ir kilo įtarimų, kad jis gali virsti piktybiniu, moteris sunerimo. Patarimą jai davė pažįstama, kuri, gydymosi nuo nuo vėžio laikotarpiu, palaiko organizmo jėgas gerdama ryklio kremzlių ekstraktą. Zina pasitikėjo jos rekomendacija. „Tyrimų dar neatlikau, tačiau jaučiu – bendra savijauta pagerėjo. Be to, pasidarė lengviau nugarai, kai pasilenkiu ar ilgai stovi, lengvesnės kojos”, — pasakojo klaipėdietė, kuri tikisi niekada neišgirsti piktybinės ligos diagnozės.

 

AngioCell Plus maisto papildaiProjekto rėmėjas

Vienintelis skystasis ryklių kremzlių ekstraktas.
Angiocell Plus sukurtas ir pagamintas Kanados biotechnologijų kompanijoje Atrium Innovation. Gamybai pasitelktas unikalus procesas, kuris padeda išsaugoti maksimalų skystojo ryklių ekstrakto molekulių biologinį aktyvumą.

Kremzlės - tai audinys be kraujagyslių. Jos sudaro 6-8% ryklio kūno masės, tuo tarpu pas žinduolius 0.6% kūno masės. Be to, ryklio kremzlių veiksmingumas yra 100 000 kartų didesnis nei žinduolių.

Sužinoti daugiau...    Atsiliepimai    Kur pirkti?